Rejestracja

Zapisy do ATLAS 3. Biegu na Wzniesieniach wystartują 21 kwietnia 2017 roku o godz. 20:00! Rejestracją uczestników, tak jak w ubiegłych edycjach, zajmie się firma będąca właścicielem portalu inesSport.pl. Jeżeli jesteś już zalogowana/zalogowany na portalu, wystarczy, że po wejściu na swój profil, wybierzesz nasz bieg. Jeżeli nie, zarejestruj się na stronie inestiming.pl, a następnie zapisz się na ATLAS 3. Bieg na Wzniesieniach. Serdecznie zapraszamy!

  • Masz problemy z rejestracją? – Pomożemy Ci. Na grafice po prawej stronie znajdziesz zrzut ekranu z pierwszego etapu – rejestracji. Wystarczy, że podasz unikatowy login, adres email oraz hasło, a następnie uzupełnisz w odpowiednim polu swoje imię, nazwisko, adres, rok urodzenia oraz płeć. Dodatkowo, należy podać swój numer telefonu. Będzie on służył do kontaktu Organizatora z Uczestnikiem. Dzięki tej informacji zaraz po biegu poznasz czas, w jakim udało Ci się pokonać trasę. Ostatnie pole rejestracji, choć niewymagane, to klub. Jeszcze tylko akceptacja regulaminu i koniec.

Rejestracja – zapisy

21 kwietnia 2017 roku o godz. 20:00 wystartują zapisy do ATLAS 3. Biegu na Wzniesieniach!. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji. Do zobaczenia na starcie 1 października:)

Zarejestruj się

Rejestracja – instrukcja